Chystáte se o víkendu na nákupy? A víte, že u obchodních partnerů Sphere plus můžete navíc sbírat body a ty pak proměnit za zajímavé odměny? Je to velmi snadné, stačí se k online nákupu ve vybraném e-shopu prokliknout přímo ze seznamu partnerů. Na to určitě nezapomeňte, jinak by se vám body nepřipsaly, a to by byla škoda

Chcete se dozvědět více?

Vybrala jsem vám několik partnerů, kde můžete získat víkendové slevy 20 až 30% na vaše nákupy a navíc sbírat body.

Příjemné nakupování a štastnou ruku ve výběru vám přeje Jana Věrná, Sphere. 

KRÁSA S RESPEKTEM K PŘÍRODĚ

Kosmetika rostliného původu, která vás bude hýčkat a zároveň dodá příjemný pocit, že jste ohleduplní vůči naší planetě. S nákupem některých výrobků navíc vysadíte nový strom.

 
 

BOTY PRO KAŽDÉHO

Vyberte si jednoduše online novou obuv pro sebe, manžela nebo dítko. K dispozici je vám široká škála bot a přijemný servis i možné vrácení, pokud nakonec nepadnou. 

 

PRO MILOVNÍKY PRÉMIOVÝCH ZNAČEK

Online obchod s více jak 120 módními značkami pro dámy, pány i děti, vám zajistí příjemný zážitek při nakupování.

 
 
 

VYUŽÍVEJTE SPHERE NAPLNO!

Nápověda je jednoduchým doplňkem pro vyhledávání v rámci Google Chrome. Stáhněte si ji, povolte ve vyskakovacím okně a žádný partner Sphere vám na internetu již neunikne! 

KRÁSNĚJŠÍ DOMOV

Změňte během chvilky vzhled svého obýváku nebo ložnice pomocí vhodně zvolených doplňků. V e-shopu naleznete produkty  pro byt či dům, zahradu nebo jen tak pro radost.

 

DOKONALÉ FUNKČNÍ V KUCHYNI

Originální a kvalitní výrobky, které v řadě případů nesou označení světový patent a některé získaly také prestižní ocenění za design vám zcela jistě zpříjemní vaše vaření či pečení.

 
 
 

Nenechte si ujít příležitost a hrajte o zajímavé ceny

Chcete vyhrát?
 
 
 

Připravte se na letošní sezónu se slevou 5 - 15%

Co je nového?
 
 

V předchozím newsletteru jsme vás už na výhody Sphere plus upozornili. Na co se, ale můžete těšit příště? Vyrazíme na kola.

facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere