Věděli jste, že dioptrické brýle nosí více než 50% české populace nad 15 let věku? A že každý desátý Čech podle odhadů odborníků nosí kontaktní čočky nebo je střídá s brýlemi? V programu Sphere mají oční optiky slušné zastoupení, a to napříč celou republikou, takže si stačí jen vybrat ten pravý model právě pro vás!

Přečtěte si více na BLOGu

JAKÉ SI VYBRAT BRÝLE PRO JARO/ LÉTO 2021
Tváří nové kolekce brýlí značky Porsche Design se stal americký herec a automobilový závodník Patrick Dempsey. Sluneční brýle Porsche Design P’8924 pochází z limitované edice čítající pouze 911 kusů a vyzkoušet si je můžete exkluzivně na pobočce Veveří!

 

ŠIROKÁ NABÍDKA KONTAKTNÍCH ČOČEK
Věděli jste, že za vynálezem gelových kontaktních čoček stojí slavný český vědec a vynálezce Otto Wichterle? V současné době si můžete vybírat z nabídky mnoha renomovaných výrobců v návaznosti na svoje preference a zkušenosti čočky jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, sférické, torické, bifokální i multifokální a mnohé další.

 

ZKONTROLUJTE SI SVŮJ ZRAK
Naprostým základem a zároveň tím nejdůležitějším krokem pro nákup nových brýlí je odborné měření zraku zkušenými optometristy. Jedině tak se vyhnete pozdějšímu zklamání. Neváhejte a objednejte se včas.

 

VYUŽÍVEJTE SPHERE NAPLNO!
Nápověda je jednoduchým  doplňkem pro vyhledávání v rámci Google Chrome. Stahněte si ji, povolte ve vyskakovacím okně a už vám žádný partner Sphere při hledání na internetu neunikne! 

 

BRÝLE CO NEOMRZÍ
Sluneční brýle Ray- Ban jsou klasikou klasik. Původní model Aviator byl určen pro americké letce, ale díky filmům s James Deanem a filmovému trháku Top Gun, si získaly srdce milionů lidí po celém světě. V aktuální nabídce najdete mnoho modelových řad.

 

CHRAŇTE SVŮJ ZRAK I NA KOLE
Pomalu se blíží cyklistická sezóna, a tak je nejvyšší čas pořídit si kvalitní brýle na kolo. Značka Oakley se řadí k absolutní světové špičce mezi sportovními brýlemi a nejoblíbenějším modelem na kolo je Oakley Jawbraker s technologií skel Prizm Road.

 
 
 

V březnu můžete vyhrát poukazy v celkové hodnotě 6 000 Kč.

Zúčastnit se
 
 
 

Využijte nové možnosti online nákupů u našich partnerů

Podívat se
 
 

V předchozím newsletteru jsme vám poradili, jak připravit auto na jaro. Na co se můžete těšit příště? Podíváme se na možnosti cestování a plánování dovolené. 

facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere